» İnsan Kaynakları formu için tıklayın Park 15 Muayenehaneleri, "Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir" mottosundan hareketle, muayenehane koşullarının iyileştirilmesi amacıyla, hekimlere fonksiyonel, kaliteli ve konforlu bir çalışma ortamı yaratabilmek için kurgulanan çağdaş sağlık hanı konseptiyle hizmet vermekte.

2011 yılında faaliyete geçen Park 15, teknik donanım, mimari ayrıntılar ve hekimlere özel idari yapısıyla, sağlık sektöründe kalite standartlarının korunmasını amaçlamakta.

Özel konseptiyle dikkat çeken Park 15 muayenehanelerinin ilki Koşuyolu’ndaki özel binada hizmet vermeye başladı.

Vizyon
Sağlık Hizmetleri Sektöründe yüksek kalite standartlarına sahip, tüm resmi koşulları sağlayan modern muayenehaneler yaratarak, hekimler ve hastalar için modern yapı ve sistemler kurmak.

Değerlerimiz
  • Değişimin gücüne inanmak
  • Yeniliklere açık olmak,
  • Etik değerlerden ödün vermemek,
  • Standartlara uymanın yanı sıra, standardı belirleyen olmak.


  • Sağlık Birimleri
    Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji, Genel Cerrahi (Meme ve Endokrin cerrahi ), Üroloji, Nöroşirürji, Dermatoloji, Psikiyatri, Beslenme ve Diyetetik, Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı olmak üzere 11 branşta toplam 14 uzman, kendi muayenehanelerinde hizmet vermekte.

    Kadromuz
    Park 15 idari kadrosunda ve muayenehanelerimizde yaklaşık 30 kişiden oluşan idareci, hemşire, sağlık ve destek personeli hekimlerimiz ve hastalarımız için görevde.

    Copyright © 2020 Park 15 Muayenehaneleri.Her hakkı saklıdır. İletişim İnsan Kaynakları Basında Biz Makaleler